У Славуті, яку цієї ночі атакували ворожі дрони, містяни жаліються на зачинене укриттяУ Славуті, що у Хмельницькій області, яку цієї ночі атакували ворожі дрони, містяни пожалілися на зачинене укриття. Місцева влада вже відреагувала

Про це йдеться на facebook-сторінці виконавчого комітету Славутської міської ради. 

Сьогодні, 25 жовтня, після нічної атаки ворога на Хмельниччину, у Славутській міській раді вирішили нагадати жителям перелік наявних захисних споруд цивільного захисту у місті, де можна сховатися у разі небезпеки. Втім у коментарях під дописом жінка пожалілась на зачинене укриття. 

За її словами, укриття вдалося відчинити лише після виклику поліції. Там пояснили, що воно призначене для дітей зі школи, втім у той час навчального процесу не було. 

"Після виклику служби 102 його таки відкрили з роз'ясненням що воно не для населення, а для дітей зі школи. Повністю погоджуюсь, що коли б це було в період навчання і діти були в школі, то в першу чергу це мають бути діти. Але це була ніч!!! То тепер що? Дітей в мікрорайоні не має? Чи вночі вони не потребують укриття", – написала вона. 

Варто додати, що міська рада відреагувала та заявила, що повідомила відповідні служби. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW