За роки окупації населення Луганщини зменшилося на 40%Під час тимчасової окупації Луганської області росією протягом 2014-2022 років населення регіону зменшилося на 40%.

Про це повідомляє Центр національного спротиву.

За інформацією, отриманою від окупантів, населення на тимчасово окупованій території Луганської області зараз становить 1,5 мільйона осіб, що вказує на зменшення кількості мешканців на 40% (або на мільйон осіб) у порівнянні із статистикою дев’ятирічної давнини.

“Депопуляція регіону супроводжується переселенням росіян, прагненням змінювати свідомість місцевих жителів, а також активною мобілізацією етнічних українців для участі в війні проти власної держави. При цьому ворог активно використовує депортацію під прикриттям евакуації та проводить політику фільтрації, примушуючи людей залишати свої населені пункти”, -  йдеться в повідомленні Центру національного спротиву.

Як свідчить паспорт Луганської області, підготовлений облгосадміністрацією ще у 2020-му році, демографічна ситуація “залишається складною і погіршується в умовах триваючого збройного конфлікту в регіоні”. Протягом 2016-2020 років чисельність наявного населення Луганської області зменшилася з 2195,3 тис. до 2121,3 тис. осіб. 

Марина КисільAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW