У Чернігові трьох людей, яких засипало на смерть зерном, відкопували 2,5 годиниУ неділю 17 вересня близько 11-ї години на підприємстві «Млибор» сталася трагедія – трьох людей засипало зерном. В результаті нещасного випадку загинули троє робітників: 46-річний Володимир Дідурик, 63-річний Михайло Іващенко та 53-річний Олександр Петренко.

Про це повідомляє «Час Чернігівський».

У Чернігові трьох людей, яких засипало на смерть зерном, відкопували 2,5 години, фото-1

За словами старшої зміни Тетяни Гирі, в одній з будівель для зберігання зерна, між металевим конусом та бетонним перекриттям утворився отвір, якій потрібно було відремонтувати, що і робили вищевказані працівники.

У ГУ ДСНС області коментують: знадобилося 2,5 години, аби вилучити тіла загиблих, смерть була миттєвою, констатував медексперт.

Речниця ГУ ДСНС Ніна Луценко коментує:

«Від ДСНС залучалися 39 чоловік, 6 одиниць техніки, також приїздили медик, слідчий з поліції».

Ведеться розслідування усіх обставин, зокрема, безпеки праці. Відкрите кримінальне провадження по ч.2 ст. 272 ККУ - Порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою. Санкції статті - якщо необачність спричинила загибель людей або інші тяжкі наслідки, - карається обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на строк до восьми років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.


Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в 
INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW