Змія, якій понад 1 500 років: на Дніпропетровщині виявили цінну знахідкуНа Дніпропетровщині було виявлено знахідку, якій може бути щонайменше 1 500 років. Сучасний мисливець за скарбами вполював перстень, який нагадує змію.

Про це повідомляє редакція 056 з посиланням на metaldetecting. 

Цінну прикрасу чоловік знайшов за допомогою металошукача на території Дніпропетровської області.

“Зооморфний золотий перстень часів Великого Переселення Народів, 4 – 5 століття. Вага 6,4 грами. Нагадує змію, очі схоже з каміння гранату”, – йдеться в повідомленні.

Освіжаємо свої знання. Що відомо про Велике переселення народів в історії України.

Велике переселення народів

Упродовж ІІ–VІІ ст. у Європі та Азії відбувалося значне переміщення племен, відоме як Велике переселення народів. Активними учасниками цих подій були й слов’яни. Цей час був важливим етапом їхньої історії.На початку нової ери в пошуках нових земель зі Скандинавії в Балтію переселилися германські племена готів. Наприкінці ІІ ст. вони рушили на північний схід і дійшли аж до узбережжя Чорного та Азовського морів. Про панування готів у Північному Причорномор’ї ІІІ–ІV ст. писав готський історик Йордан у своїй праці «Гетика» (середина VІ ст.). Готська держава об’єднала багато народів, зокрема й давніх слов’ян (венедів).

Зазначимо, що в епоху панування готів на теренах сучасної України поширилася черняхівська культура. Носіями цієї культури були різні племена: слов’янські, фракійські, сарматські, готські. На думку вчених, саме готи об’єднали різні племена в переддержавне утворення, відоме археологам як черняхівська культура.

На цій карті зображено, як саме відбувалося переселення народів.

Змія, якій понад 1 500 років: на Дніпропетровщині виявили цінну знахідку, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW