"Ауді Q5 купив для благодійного фонду": на Львівщині викрили псевдоволонтера16 вересня працівники львівської митниці зупинили 31-річного мешканця Львівщини, який намагався везти в Україну кросовер Ауді Q5 в якості гуманітарної допомоги.

Про це повідомила Львівська митниця.

Аби перемістити автомобіль через кордон без сплати митних платежів (орієнтовна вартість якого - 20 тис. доларів), чоловік скористався даними одного з благодійних фондів Львова, які начебто знайшов в мережі Інтернет. Для перевірки законності переміщення автомобіля оперативні співробітники митниці зв’язалися з керівником благочинної організації. Пані Леся повідомила, що вони дійсно допомагають ЗСУ та потребуючим, однак жодних транспортних засобів від цього чоловіка не очікують.

"Мене шокувала ця ситуація. Ця людина жодним чином не пов’язана з нашим фондом. Коли його зупинили, він мені повідомив, що наші дані знайшов в інтернеті, і хотів зробити для фонду такий «сюрприз». Але повірте, що автомобілі такого класу на передовій не потрібні", - повідомила керівник фонду прес-службі Львівської митниці.

За цим фактом здійснюється документування порушення митних правил. Готуються всі документи для притягнення громадянина України до відповідальності.

Читайте також: Шахрая з Донеччини, який видурив у пенсіонерки $8 тисяч, у Львові посадили на три рокиAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW