Свою третю дитину мешканка Великоберезнянщини народила у салоні "швидкої допомоги"На Великоберезнянщині у жительки села Сухий почалися перейми, це були її третя вагітність. На виклик терміново виїхала швидка, однак до медзакладу доїхати не встигли, тож прийняли пологи у машині. Про це розповіли у Закарпатському ТЦМЕД.

Місцевість куди потрібно було дістатися бригаді була непроїзною для автомобіля. Коли через бездоріжжя та хащі бригада дісталася до породіллі, то з’ясувалося – жінку негайно потрібно транспортувати до медзакладу. З максимальною обережністю її було доставлено до медичної автівки і бригада помчала до лікарні.

По дорозі авто зупиняли 5 разів, так як породілля почувала себе недобре. А вже коли проїхали Малий Березний, медик зрозумів, що не встигають, тож довелося приймати пологи в авто. Народився здоровий хлопчик.

“Я провів всі необхідні в таких випадках маніпуляції. Дуже допоміг мій напарник – досвідчений водій Микола БОБРИК. І вже коли відійшов послід, ми рушили далі в дорогу», – розповів фельдшер Руслан МАЛЕШ.

Породіллю разом з новонародженим хлопчиком бригада доставила до Перечинської лікарні.

За дві години поїздки бригаді довелося подолати понад 100 км.

Свою третю дитину мешканка Великоберезнянщини народила у салоні "швидкої допомоги", фото-1

Раніше по темі: Закарпатські медики "швидкої" прийняли ще одні екстремальні пологи "на ходу"

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW