У Полтаві провели "Благодень", під час якого діти та дорослі проходили творчі майстер-класи та ігриУ Полтаві, 16-го вересня, на Соборному майдані відбувається захід «Благодень», під час якого діти та дорослі проходять творчі майстер-класи та ігри. Усіх бажаючих на творчий захід запрошує «Благо-простір», який час від часу разом із партнерами організовує благодійні активності й тим саме допомагає ЗСУ.

Долучилися до організації свята «Благодень» такі партнери: ГО "Художників "Пектораль", Art Centre ZELO, Обласний молодіжний центр.Полтава, Центр спеціальної підготовки "Скіф", Shelter Poltava, Благокава, Save the Children Penarth, Міжнародна організація з міграції.

Нашому кореспонденту вдалося поспілкуватися з командою «Art & Health HUB by ZELO», які з поміж інших партнерів, крім інших організацій, долучилися до створення яскравих локацій.

«На цьому заході з центру «Art & Health HUB by ZELO» знаходяться понад десять фасилітаторів (координаторів), які представляють свої локації. Тут на Соборному майдані діти та дорослі можуть розважатися та брати учать в творчих майстер-класах та іграх», - говорить адміністраторка центру «Art & Health HUB by ZELO» Ірина Коноз.

Відома акторка та журналістка Олена Никифоренка проводить майстер-класи "Територія гри. Акторська майстерність", де діти опановують навички комунікації, грають етюди та займаються технікою мовлення.

Майстриня Анна Борзова проводить майстер-клас, на якому дітки ліплять різні фігурки з глини.

Одна із координаторок Вікторія Дядюк із дітками з особливими потребами створює патріотичні листівки «Я – люблю Україну».

Художниця Алла Кукленко малює з дітлахами янгола в графіці.

Нагадаємо, що у Полтаві дітей запрошують на безкоштовні спортивні заняття у спортшколі «Веслувальник».

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW