Потрібні працівники на виробництво м’якої тари в ЖитомиріУкраїнський представник міжнародної компанії із виробництва м’якої пакувальної продукції FPS Flexible Packaging Solutions - підприємство "ФПС Флексіблс Україна" виробляє мішки біг-беги, поліпропіленову тканину, поліетиленові вкладки, шпагат та інше паковання для хімічної, харчової, фармацевтичної, сільськогосподарської та багатьох інших галузей.

Про це повідомляє Житомирська обласна служба зайнятості.

Наразі на виробництво потрібні:

  • оператори крутіння та намотування хімічних волокон (веде технологічний процес намотування поліпропіленових ниток, здійснює відбір нитки відповідно до графіку)
  • помічник майстра на ткацькі верстати та в'язальні машини (налаштовує та здійснює поточний ремонт ткацького обладнання, веде документацію з виготовлення продукції, допомагає у транспортуванні напівготового продукту у межах дільниць)
  • укладальники-пакувальники (здійснюють заготовку та укладку мішків, вшивання тесьми, вшиття кабельних зав'язок, розкладка чохлів та маркування, заготовка етикеток та шпагату для пакування готової продукції)
  • прибиральники виробничих приміщень (виконують сухе та вологе прибирання у цехах та приміщеннях загального користування, транспортують сміття та відходи, замовляють та отримують миючі засоби й інвентар).

Підприємство працює в три зміни, організований довіз працівників на роботу та з роботи по м.Житомир та у с.Левків, працівники забезпечуються спецодягом. Заробітна плата до 16 тис. грн.

Днями у Житомирська філія Житомирського обласного центру зайнятості відбувся мініярмарок вакансій, під час представниця роботодавця ознайомила пошукачів роботи з умовами праці, соціальною сферою, а також озвучила вимоги до претендентів. Двоє безробітних отримали направлення на роботу й запрошені на співбесіду, яка відбудеться безпосередньо на робочому місці на підприємстві.

Ознайомитися з усіма актуальними на Житомирщині пропозиціями роботи можна на сайті служби зайнятості: https://cutt.ly/4Dz4cVI або Єдиному порталі вакансій https://jobportal.dcz.gov.ua.

Маєте запитання щодо діяльності служби зайнятості – телефонуйте нам на «гарячі» лінії 044—244-94-77, 063-214-41-75 і 097-417-84-96 або пишіть у телеграм-чат обласної служби зайнятості https://t.me/DCZ_Zhytomyr.

Житомирська обласна служба зайнятості

Потрібні працівники на виробництво м’якої тари в Житомирі, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW