Директору миколаївської психлікарні, який надава липові довідки про недпридатність до служби у ЗСУ, досі не повідомили про підозру, - ФОТОДиректор обласного центру психічного здоров’я Віктор Таран, який за даними ДБР організував схему з виготовляння липових медичних довідок про непридатність до військової служби, не є підозрюваним у справі.

Про це заявив прокурор Миколаївської області Дмитро Казак під час засідання сесії Миколаївської облради, 14 вересня, передає ПН. 

Дмитро Казак повідомив депутатам, що єдиним підозрюваним наразі є поліцейський. Причетність інших людей буде з'ясовано слідством.

- З приводу можливості вчинення іншими посадовими та службовими особами вказаного правопорушення, це перевіряєтеся в рамках слідства. Оскільки досудове розслідування наразі триває, то коментувати це можливо тільки з дозволу слідчого чи прокурора. Такого дозволу в мене немає, тому є відповідна заборона, - Дмитро Казак.

фото управління охорони здоров'я Миколаївської ОВА

Нагадаємо, 16 серпня працівники ДБР викрили масштабну схему заробітку на оформленні "липових" медичних довідок про непридатність до військової служби у Миколаївському обласному центрі психічного здоров’я. Як стало відомо, бізнес організував директор медичного закладу, залучивши до оборудки підлеглих лікарів, які виготовляли необхідні довідки, та правоохоронця, який і займався підбором клієнтів. Медичні документи з вигаданими психічними хворобами, які надалі ставали підставою для зняття з військового обліку в районних військкоматах, коштували 1500 доларів.

17 серпня, у Миколаєві, єдиного підозрюваного у справі, Євгенія Петрука взяли під варту з можливістю виходу під заставу у розмірі 214 тисяч 720 гривень. 

19 серпня начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім заявив, що в.о. директора Миколаївського обласного центру психічного здоров’я Віктор Таран, якого підозрюють у схемі про оформлення "липових" медичних довідок про непридатність до військової служби, "залишиться працювати на посаді до вироку суду". AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW