Продемонстрували, хто отруюює жителів Тернопільської громадиПрацівники управління муніципальної інспекції після шквалу крити в соцмережах і місцевих ЗМІ нарешті спромоглися на рейд з виявлення правопорушень природоохоронного законодавства та Правил благоустрою.

13 вересня муніципальні інспектори спільно з працівниками Тернопільського районного управління ГУ ДСНС України у Тернопільській області провели перевірки у селах, які належать до Тернопільської громади, щодо запобігання виникненню пожеж природних екосистем на території громади.

За результатами проведеного обстеження було виявлено, що мешканці сіл Іванківці, Кобзарівка, Чернихів спалювали різного типу відходи та залишки природної рослинності.

Особи були встановлені і відповідно до чинного законодавства муніципальні інспектори оформили на порушників шість адміністративних протоколів.

Порушникам тепер загрожує штраф у розмірі від 340 до 3060 грн.

Про факти спалювання сухої рослинності чи інші порушення природоохоронного законодавства на території Тернопільської громади, у мерії просять просять повідомляти муніципальну інспекцію за номерами телефонів: +38 (073) 015 1481 (Viber), +38 (067) 4473186, +38 (067) 447 3278.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, де багато цікавих новин, фото та відео!  https://t.me/ternopil0352AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW