Цього року на Житомирщині та Київщині було висаджено майже 37 млн штук сіянців майбутніх деревНе зважаючи на виклики воєнного часу, команда Столичного лісового офісу ДП «Ліси України» продемонструвала якісну роботу та встановила нову планку першості у відновленні й збереженні лісів.

Про це наголосив начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко під час відзначення кращих працівників лісової галузі за виробничими показниками. Завдяки наполегливій праці понад 5400 працівників філій Столичного лісового офісу, українські ліси продовжують свій розвиток та покращення їх стану.

Як було відзначено директором Столичного лісового офісу Іваном Шереметом, цього року на Житомирщині та Київщині було висаджено майже 37 млн штук сіянців майбутніх дерев. Це дозволило заліснити тисячі гектарів та відновити лісові масиви.

На цьому робота не зупиняється. Загалом від початку реалізації програми Президента «Зелена країна» філіями на Житомирщині та Київщині висаджено 107 млн штук сіянців на загальній площі майже 15 тисяч гектар, 15% з яких – це землі, що постраждали внаслідок пожеж.

За цей рік було вкладено майже 100 мільйонів на проведення протипожежних заходів, зокрема для оснащення лісових протипожежних станцій, створення захисних мінералізованих смуг та впровадження сучасних систем виявлення і контролю пожеж.

На жаль, через війну, розв'язану росією, наші лісівники вимушені не лише доглядати за лісами, а й захищати країну зі зброєю в руках. 536 наших колег вступили до лав Збройних Сил України та територіальної оборони і мужньо боронять нашу землю. 13 наших працівників загинули, захищаючи громади на Київщині, Донеччині, Луганщині, Харківщині та інших областей, де вже майорить український стяг. З перших днів війни лісівники активно підтримують українську армію. За цей час на потреби Збройних Сил передано допомоги на загальну суму понад 170 мільйонів гривень.

Пріоритетною складовою роботи Офісу є заготівля дров для населення та соціальної сфери. Протягом року було заготовлено 300 тисяч кубометрів дров для опалення будинків громадян та об’єктів соціальної сфери. Це дозволило тисячам родин та закладам освіти, медицини, соціальним центрам пройти зиму в теплі та комфорті.

Це – лише частина тієї копіткої щоденної роботи, яку виконує кожен з рядових лісівників. Завдяки їх зусиллям, ми подолаємо всі труднощі. Бо з нами – сила українських лісів!

Столичний лісовий офіс ДП «Ліси України»AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW