На Миколаївщині екологи оштрафували кілька порушників за незаконну вирубку дерев, - ФОТОНа Миколаївщині, фахівці Державної екологічної інспекції Південно-Західного округу зафіксували декілька  незаконних порубок в Первомайському районі.

Як повідомила пресслужба екоінспекції, за межами села Болеславчик Первомайського району встановлено факт самовільного, без дозволу уповноваженого органу місцевого самоврядування, знищення до ступеня припинення росту трьох дерев породи "клен". Порушника притягнуто до адміністративної відповідальності. Чоловік заплатив 255 гривень та має відшкодувати державі ще 1588 грн.

Також екологи зафіксували самовільне знищення вишні біля будинку по вулиці Героя України Дмитра Васильєва у Первомайську. Адміністративний штраф у сумі 255 грн вже сплачено, розрахована сума збитків становить 838 грн, порушнику пред’явлено претензію.

Державним інспектором з охорони навколишнього природного середовища встановлено факт самовільного знищення до ступеню припинення росту одного сухостійного дерева породи "Берест",  в полезахисній смузі біля села Грушівка в межах території Первомайська. Порушник сплатив штраф у сумі 595 грн та отримав претензію про відшкодування збитків у сумі 8093 грн.

Фото ДЕІУФото ДЕІУ

Нагадаємо, на одному з мікрорайонів Миколаєва ліквідували сміттєзвалище на дитячому майданчику.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW