За рахунок військового ПДФО будуть закуповувати техніку та виробництво зброїКабмін подав законопроект до парламенту, який дозволить залучити 25,8 мільярдів гривень цього року і 93,7 - наступного на додаткові дрони і підвищення виробництва озброєння.

Як повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль, за час повномасштабного вторгнення доходи місцевих бюджетів від військового ПДФО збільшились у вісім разів.

За 2023 рік прогнозована сума складе понад 96 мільярдів гривень. Тоді як у 2021 році — близько 12 млрд грн. Зростання відбувається виключно тому, що держава збільшує видатки на сектор оборони та зарплати військових.

Наші Сили безпеки й оборони потребують більше ресурсу. Урядовий законопроєкт дозволить залучити 25,8 млрд грн цього року і 93,7 млрд грн наступного на додаткові закупівлі дронів та на збільшення виробництва власного озброєння.

Денис Шмигаль зазначив, що одночасно понад 200 млрд грн вже накопичених на рахунках місцевих бюджетів і бюджетних установ залишаться у розпорядженні місцевої влади.  За словами прем'єра, тим громадам, яким об'єктивно не вистачатиме коштів, держава надаватиме базову та залишить реверсну дотацію. Таким чином ресурс бюджетів на місцях у 2024 році буде на 75 млрд грн більше, ніж був у 2021 до повномасштабного вторгнення.

Нагадаємо, Миколаївська міська рада просить не виключати військове ПДФО з бюджету громади.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW