На Броварщині планували незаконно побудувати багатоповерхівкуКиївська обласна прокуратура в апеляції відстояла інтереси громади та скасувала рішення міської ради про будівництво багатоповерхівки замість дитячого садочка.

Так, у 2021 році на підставі рішення Броварської міської ради управлінню освіти і науки припинено право користування земельною ділянкою 0,8 га для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти.

Натомість було затвердено проєкт землеустрою щодо відведення спірної ділянки, зміни її цільового призначення та надання в постійне користування іншому управлінню міської ради.

Фактично, землю на якій планували побудувати повноцінний дитячий садок на 220 місць, місцева влада планувала передати для будівництва багатоквартирного житлового будинку із вбудованим закладом дошкільної освіти на 80 місць.

«Таке рішення суперечить нормам законодавства і не забезпечує права дітей у сфері дошкільної освіти, передбачені Конституцією України», - йдеться у повідомленні.

Разом з тим зазначимо, що  на території Броварської громади за рахунок внутрішньо переміщених осіб значно збільшилась кількість дітей дошкільного віку.

Відтак, є необхідність у будівництві повноцінного дитячого садочку для забезпечення потреб громади.

З цих підстав прокуратура звернулася з позовною заявою, яку суд першої інстанції задовольнив.

Вказане рішення відповідач оскаржив в апеляційному порядку. Суд погодився з доводами прокуратури, апеляційну скаргу міськради залишив без задоволення, а рішення суду першої інстанції – без змін.

Читайте також:

Броварським спортсменам призначено президентські стипендії

У Броварах вакансій значно більше ніж безробітних

У Броварах мешкають діти, які ніколи не мали свідоцтва про народженняAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW