На Роменщині змінять формат прощальної церемонії із полеглими на війні захисникамиСьогодні, 14 вересня, у Роменській РДА відбулася нарада-обговорення щодо процесу організації прощальної церемонії з військовими, які загинули на війні.

Нарада проведена з представниками духовенства ПЦУ, волонтерами, громадськими активістами, працівниками РТЦК та СП, поліцією та представниками влади Роменської громади і іншими структурами, задіяними в організації поховань захисників у Роменській громаді.

Під час обговорення були і сім’ї та рідні загиблих захисників, які розповіли про проблемні моменти та труднощі, з якими їм довелось зіштовхнутись в процесі організації прощальної церемонії, пише romny24.info.

Отож, вирішили змінити формат організації і проведення прощання з військовими.

«На час проведення похоронної процесії тимчасово обмежувати рух автотранспорту та зобов’язати власників бізнесу дотримуватись тиші. Рекомендувати керівництву Роменської громади дні поховань оголошувати Днем жалоби, приспускати прапори, не проводити розважальних заходів та дотримуватись тиші. Кожен з наших захисників – Герой. Ми повинні пам’ятати, якою страшною ціною виборюється цілісність України. Гідно вшановувати та проводжати в останню путь тих, хто повернувся додому на щиті», – пише голова Роменської РВА Денис Ващенко.

Також з метою патріотичного виховання молоді, прийнято рішення залучати студентів профтехосвіти, учнів старших класів, педагогічні колективи до вшанування загиблих захисників.

Підписуйтесь на нас у соцмережах:

Telegram https://t.me/sumy0542

Instagram https://www.instagram.com/0542.ua/

Facebook https://www.facebook.com/0542inuaAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW