Ти як?... Служба зайнятості пропонує базовий курс самодопомогиУ рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої Першою леді України Оленою Зеленською, фахівці Чернігівської обласної служби зайнятості проводять тренінги для безробітних та шукачів роботи на тему «Базовий курс самодопомоги та первинної підтримки у кризових ситуаціях».

На заході ви:

  • дізнаєтесь, як піклуватися про власне ментальне здоров’я;
  • навчитеся усвідомлювати свій емоційний стан і оцінювати ступінь його кризовості;
  • ознайомитеся з різними методами подолання паніки, стресу, тривоги, гніву, а саме: BASIC Ph – це багатовимірна модель подолання стресу та пошуку внутрішньої стабільності, Заземлення та фокус – техніка саморегуляції, протокол VIVO – первинна підтримка в кризових ситуаціях тощо.

Графік проведення тренінгів тут https://is.gd/NfIPxN

Уся актуальна інформація щодо адрес та контактів центрів зайнятості області розміщена тут https://is.gd/ZuCG1J

Нагадаємо, що Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?» має на меті допомогти українцям знайти джерело сили у складні часи, дати розуміння та показати інструменти, які допоможуть їм дбати про свій внутрішній стан. Психологічні проблеми наростають непомітно, впливають на всі сфери життя та знижують здатність протистояти викликам. Битва з болем, пережитим травматичним досвідом – невидимий фронт, де також маємо перемогти. Зброя в цій битві – щоденне піклування про ментальне здоров’я, яке є нерозривним цілим зі здоров’ям фізичним. Бути ментально здоровим - значить якісно виконувати завдання у будь-якій сфері життя.

Бажаємо здоров’я!

Чернігівський обласний центр зайнятості


Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в 
INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW