Одещина майже на 100% готова до опалювального сезонуРоботи з підготовки тривають за графіком. 

Про це на брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповів заступник директора Департаменту систем життєзабезпечення Одеської ОВА Володимир Карпич 

“Вже проведені ремонтні роботи на 1191 котельнях, підготовлено 1797 км тепломереж, 7992 багатоквартирних житлових будинків. Роботи виконуються за графіком, проблемних питань з технічної підготовки об’єктів житлово-комунального  господарства та соціальної сфери немає. До 01 жовтня 2023 об’єкти життєзабезпечення мають бути готові опалювального сезону на 100 %”, – зазначив посадовець.

Він також додав, що 17% від кількості всіх котелень в області, або 221, відмовилися від природного газу і перейшли на альтернативні джерела палива. До початку опалювального сезону планується завершити роботи з адаптації ще 13 альтернативних котелень.

Також на Одещині 85% об'єктів інфраструктури забезпечені генераторами. З них 75% – це водоканали, 95% – об’єкти теплоенергетики.

“В середньому 85% об’єктів критичної інфраструктури Одещини забезпечені генераторами. у випадку перебоїв з електропостачанням забезпечать безперебійну роботу котелень, водонасосних станцій. Не за всіх об’єктах, на жаль, можна поставити генератор. І не завжди на підприємствах є кваліфіковані енергетики, які можуть обслуговувати цю техніку”, – розповів посадовець.

Він зазначив, що генератори Одещина отримує від іноземних партнерів, також їх покупають органи місцевого самоврядування.

Також Володимир Карпич, що 25 серпня в Одещині відбулися практичні тренування на 55 об’єктах критичної інфраструктури та соціальної сфери.

На 31 об’єктах зауважень у контролерів не було, на дев’яти генераторів були підключені з порушенням вимог правил приєднання та техніки безпеки, на 12 був відсутній п’ятидобовий запас палива, а на трьох об’єктах генератори були або відсутні, або не готові до роботи.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW