"На вулицях українців тепер чекатимуть не лише повістки, патрульні виконають свій обов'язок": мобілізація зазнала змінНа вулицях працюють спільні групи Нацполіції та представників ТЦК, які мають досвід бойових дій. Вони спілкуються з чоловіками і пояснюють, чому їм потрібно з’явитись у військкомати.

Як інформує "Я і Закон", в Україні тривають мобілізаційні заходи у зв’язку з продовженням воєнного стану, яке ухвалив президент Володимир Зеленський у серпні 2023 року, пише Фокус.

Працівники Територіального центру комплектування пояснили, які саме військові спеціальності наразі цікавлять ЗСУ: людей, які їх мають, будуть відправляти в Сили оборони. Тим часом патрулі у складі військкомів та поліцейських продовжують зупиняти чоловіків на вулицях.

Полковник Роман Сушко з кременчуцького ТЦК пояснив, про що говорять з військовозобов’язаними.

Сушко нагадав, що на вулицях населених пунктів Україні можна побачити спільні патрулі працівників Національної поліції та ТЦК. Патрульні зупиняють військовозобов’язаних та вручають їм повістки.

Вручення повістки зовсім не означає, що чоловіків відразу мобілізують до лав ЗСУ. Головне призначення цих документів — потреба в оновленні даних у військкоматах.

Метою патрулювання є не затримання військовозобов’язаних, а виключно оповіщення, наголосив полковник. Під час вручення повістки також відбувається невелика бесіда, в якій людям пояснюють: навіть якщо вони мають відстрочку від мобілізації, потрібно оновити дані у військкоматі.

Чоловіки мали б з’явитись до ТЦК добровільно, зазначив військком. Оскільки вони цього не зробили, то працівники шукають способи з ними таки зустрітись, тому й організовують спільну роботу з Нацполіцією.

«Такі групи наразі працюють у зв’язку з тим, що багато військовозобов’язаних, які мають прибувати для уточнення даних до ТЦК, не прибувають», — зазначив Роман Сушко.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW