Чернігівські депутати не підтримали рішення судуЧернігівські депутати не змогли прийняти рішення «Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)», яке було винесено на розгляд 34-ої (позачергової) сесії Чернігівської міської ради VIII скликання.

Цим рішенням депутати мали надати громадянину Березинському дозвіл на розроблення проекту землеустрою ділянки площею 0,1 га для будівництва і обслуговування житлового будинку на вулиці Танкістів обласного центру.

Причому це рішення було обумовлено не власним бажанням народних обранців, а рішенням Чернігівського окружного адміністративного суду:

- Чернігівська міська рада повинна надати дозвіл на розробку проекту землеустрою. Ми у 2018-му році, у липні, відмовили у наданні дозволу даному громадянину, так як дана локація розроблена для воїнів, сім’ям загиблих для даних потреб. Ми зробили відмову (тобто у 2018-му році відмовили пану Березинському, - прим.) на підставі того, що це буде сім’ям загиблих (захисників України, - прим.). Він звернувся з позовом до суду. Ми пройшли всі інстанції до Верховного суду. Потім виконавча служба надала нам припис на виконання рішення суду й на сьогодні цей припис вже має такий… Якщо міська рада не прийме дане рішення, то будуть накладатися на чернігівську міську раду стягнення, - пояснив депутатам необхідність цього рішення начальник міського управління земельних ресурсів Василь Дмитренко.

Тим не менш, депутати це рішення не прийняли. «За» висловилися лише 10 обранців з 25, що були присутні у залі на початок сесії. Ще 10 депутатів не голосували.

Таким чином, ймовірніше, за цю позицію депутатів чернігівській міській раді доведеться заплатити у прямому значенні цього слова…

Сєргєй Карась
Чернігівська Медіа Група


Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в 
INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW