На Житомирщині з нагоди професійного свята привітали лісівників, — ФОТОРЕПОРТАЖЗ нагоди професійного свята, яке відзначатиметься 17 вересня, в Житомирській області привітали лісівників.

Нижче додаємо привітання голови Житомирської ОВА Віталія Бунечка та фоторепортаж з урочистостей.

Для Житомирщини працівники лісу завжди були та залишатимуться надійною опорою. Вони неодноразово демонстрували дива самовідданості та героїзм під час боротьби з «чорним лихом» у 2020 році. А з моменту повномасштабного вторгнення стали невід’ємною та дуже важливою частиною сил оборони області.

Від початку вторгнення ліси Житомирщини стали справжньою фортецею та надійним прихистком для захисників України та постійною загрозою для ворожих військ.

Понад 100 тисяч кубометрів деревини наші лісівники спільно з військовими перетворили у фортифікаційні споруди. Сотні одиниць техніки, яка створювала мінеральні смуги чи допомагала лісівникам в роботі, стала стали на риття траншей та допомогу для військових.

Разом з бійцями Збройних сил України лісівники ходили на розвідку місць дислокації російських військ, прокладали маршрути для обходу засідок окупантів. Лісівники допомагали нашим енергетикам відновлювати мережі. Разом з рятувальниками під обстрілами та ракетними ударами гасили лісові пожежі, які виникали внаслідок російських ударів. Майже пів тисячі з них вступили до лав Збройних сил України й зараз відвойовують наші території та женуть окупантів з української землі.

Щоденною працею лісівники виборюють перемогу й в тилу. Активно допомагають громадам зі зруйнованих війною областей. Лісгоспи постійно передають деревину на потреби військових. За період російської агресії Житомирська область забезпечила підтримку інших областей лісо- та пиломатеріалами. Деревину від лісівників Житомирщини отримали Київщина, Харківщина, Херсонщина, Дніпропетровщина, Донеччина та Миколаївщина.

Попри воєнний стан та величезне навантаження лісові господарства Житомирщини продовжують працювати та підтримувати економіку. З початку 2023 року до бюджетів різних рівнів лісівники сплатили понад 600 мільйонів гривень податків. І вони продовжують працювати на повну.

Дякуємо за щоденну працю та любов до рідної Житомирщини! З прийдешнім святом!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW