Зняти будинок у Харкові. Скільки коштує оренда і які умови пропонують майбутнім жителям, - ФОТОВартість оренди великого житла у Харкові.

Майже у кожному районі міста можна зняти будинок. Однак його вартість залежить не тільки від місця розташування, а й від умов, які господарі готові запропонувати майбутнім жителям.

Редакція сайту 057 розповідає, скільки коштує оренда будинків у Харкові і які умови пропонують майбутнім жителям.

У Новобаварському районі можна орендувати одноповерховий двокімнатний будинок у житловому стані. Його загальна площа - 55 квадратних метрів, ділянки - 2 сотки. Тут є сад і город. Жителі зможуть користуватися усіма необхідними меблями, а також пральною машиною, плитою, електрочайником, холодильником і духовою шафою. Вартість - 6 тисяч гривень і оплата всіх комунальних послуг.

Зв'язок: 096-170-42-88.

В районі ХАІ здається одноповерховий однокімнатний будинок у житловому стані. Його загальна площа - 45 квадратних метрів, ділянки - 1 сотка. Тут є невеликий двір. Жителі зможуть користуватися усіма необхідними меблями, а також пральною машиною, холодильником, бойлером, духовою шафою, плитою і телевізором. Вартість - 3,5 тисячі гривень.

Зв'язок: 068-313-72-05.

На Тюринці можна орендувати одноповерховий двокімнатний будинок у житловому стані. Його загальна площа - 60 квадратних метрів, ділянки - 0,10 соток. Тут є льох, альтанка і невеликий двір. Жителі зможуть користуватися усіма необхідними меблями, а також холодильником і пральною машиною. Вартість - 5 тисяч гривень і оплата всіх комунальних послуг.

Зв'язок: 099-640-53-73.

На Сортировці здається одноповерховий чотирикімнатний будинок з косметичним ремонтом. Його загальна площа - 70 квадратних метрів, ділянки - 9 соток. Тут є город, гараж і льох. Жителі зможуть користуватися усіма необхідними меблями, а також плитою, духовою шафою, мікрохвильовою піччю, холодильником і пральною машиною. Вартість - 3 тисячі гривень.

Зв'язок: 063-225-06-44.

В районі станції метро "Академіка Барабашова" можна орендувати одноповерховий двокімнатний будинок з косметичним ремонтом. Його загальна площа - 40 квадратних метрів, ділянки - 1 сотка. Тут є сад і город. Жителі зможуть користуватися усіма необхідними меблями, а також холодильником і плитою. Вартість - 5 тисяч гривень.

Зв'язок: 099-019-36-76.

В районі станції метро "Захисників України" здається одноповерховий двокімнатний будинок з косметичним ремонтом. Його загальна площа - 45 квадратних метрів, ділянки - 3 сотки. Тут є свій двір. Жителі зможуть користуватися усіма необхідними меблями, а також плитою, холодильником, пральною машиною і бойлером. Вартість - 6 тисяч гривень і оплата всіх комунальних послуг.

Зв'язок: 093-958-18-06.

На Одеській можна орендувати одноповерховий двокімнатний будинок з косметичним ремонтом. Його загальна площа - 45 квадратних метрів, ділянки - 2 сотки. Тут є заїзд для автомобіля. Жителі зможуть користуватися усіма необхідними меблями, а також холодильником, плитою, бойлером і телевізором. Вартість - 2,8 тисяч гривень і оплата всіх комунальних послуг.

Зв'язок: 063-013-21-89.

В районі Комунального ринку здається двоповерховий трикімнатний будинок з авторським ремонтом. Його загальна площа - 100 квадратних метрів, ділянки - 4 сотки. Тут є сад, город і заїзд для авто. Жителі зможуть користуватися усіма необхідними меблями, а також електрочайником, варильною панеллю, мікрохвильовою піччю, холодильником, пральною машиною і кондиціонером. Вартість - 19,9 тисяч гривень.

Зв'язок: 095-693-77-53.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW