Чи задоволені українські біженці життям у Польщі: результати дослідженняЗа результатами останнього дослідження, проведеного в червні цього року науковцями Варшавського університету та Економіко-гуманітарного університету у Варшаві, стало відомо, що більшість українських біженців в Польщі задоволені своїм нинішнім життям у цій країні. Проте після завершення війни, тільки кожен десятий планує залишитися у Польщі назавжди. Про це повідомляє rp.pl.

Чи задоволені українські громадяни життям за кордоном

За результатами опитування, 66% біженців висловили задоволеність своїм поточним становищем у Польщі. Водночас тільки п'ята частина опитаних визнали своє незадоволення.

40% біженців відзначили покращення своїх житлових умов, а у 56.9% вони, навпаки, погіршилися. При цьому, майже половина українців (44.9%) зазнають фінансових труднощів та нестачі прибутків на повноцінне життя.

За даними дослідження, більшість біженців прибули з великих українських міст, переважно з Києва, Харкова, Львова і Дніпропетровської області.

Половина опитаних (50%) працюють, із них 73% у польських компаніях, а 12% у компаніях, які мають свої філії в Україні. Третина опитаних (30%) отримують заробітню плату в розмірі понад 3000 злотих на місяць (приблизно 25,709 грн), а майже 18% не отримують жодних доходів.

Українські біженці в Польщі мають можливість покрити наступні види витрат:

  • їжу (86.4% опитаних),
  • одяг (67.1%),
  • оплату житла (65%),
  • ліки (50.1%).

Після закінчення війни, майже половина українських громадян планує повернутися на Батьківщину. Кожен десятий висловив бажання залишитися у Польщі назавжди, і 16.5% розглядають можливість залишитися тут на певний час після завершення війни. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW