В Дніпрі можна безкоштовно проконсультуватися з юристами: кому та з яких питаньУ Дніпрі працює Центр правової допомоги Норвезької ради в Україні. Там переселенці і люди, які постраждали від війни, можуть проконсультуватися з юристами. Така допомога – безоплатна.

Про це повідомили у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.

Дніпропетровщина стала домом для майже 400 тис. людей, які тікали з «гарячих точок».

"Чимало постраждалих від війни і в нашому регіоні, адже ворог нещадно обстрілює тутешні міста і села. Вони потребують підтримки в тому числі й у правових питаннях. Вдячні міжнародним партнерам, які допомагають її отримати", – зазначила заступник начальника Дніпропетровської ОВА Надія Задорожна.

Спеціалісти Центру консультують щодо реєстрації ВПО, працевлаштування, компенсацій за зруйноване житло, субсидій, пенсій та соціальних виплат. А ще – відновлення знищених і втрачених документів.

Юридичну підтримку можуть отримати й мешканці регіону, які надали житло переселенцям. Їм допоможуть отримати компенсації за тимчасове розміщення людей.

Центр правової допомоги працює з понеділка по п'ятницю, 09:00-17:00. Адреса: м. Дніпро, просп. Дмитра Яворницького, 72б.

Додаткова інформація – за телефоном «гарячої» лінії NRC: 0-800-302-007 або у Viber (067) 829-44-35.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW