Яку допомогу нададуть постраждалим внаслідок ракетної атаки 8 вересня по Сумах?Нагадаємо, вранці 8 вересня російська ракета влучила у приватний сектор Сум. Один будинок був знищений вщент, кілька десятків - пошкоджені. Внаслідок атаки постраждали 4 жителів, пізніше 1 жінка померла у реанімації.

Як дізналися Кордон.Медіа, на 13 вересня 107 зі 111 заяв від місцевих жителів фахівці вже опрацювали, комісія склала акти про пошкодження майна.

Більшу частину будівельного сміття комунальники вивезли. З 18 вересня мають забрати залишки, повідомив Станіслав Поляков, керівник робіт з ліквідації наслідків НС.

Щодо фінансової допомоги, жителі отримають по 2220 гривень на місяць для кожного члена родини від французької ГО «Acted». Ця грошова допомога виплачуватиметься протягом трьох місяців.

«Також власники пошкоджених будинків можуть розраховувати на одноразову матеріальну допомогу від міської ради. Сума коштів залежатиме від ступеня пошкоджень. Втім точні цифри зможемо сказати після засідання сесії», - додав Станіслав Поляков.

Також власники пошкоджених будинків та квартир можуть подати заявку в «Дії» на компенсацію з держбюджету по програмі «єВідновлення». Або скористатися відшкодуванням коштів за матеріали для відновлення від міської ради.

Підписуйтесь на нас у соцмережах:

Telegram https://t.me/sumy0542

Instagram https://www.instagram.com/0542.ua/

Facebook https://www.facebook.com/0542inuaAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW