Хмельничанка Марина Бех-Романчук пропустить фінал Діамантової ліги-2023: у чому причинаЗа чемпіонство українка мала поборотися одразу в двох дисциплінах.

Марина Бех-Романчук пропускатиме фінал Діамантової ліги-2023. Про це стрибунка повідомила Суспільне Спорт за три дні до головного старту сезону в американському Юджині.

Цього сезону в Діамантовій лізі Бех-Романчук виступала у двох дисциплінах: стрибках у довжину та потрійному стрибку. Від початку року на рівні провідної комерційної серії українка здобула п'ять нагород: три "срібла" (всі — в потрійному) та по "бронзі" в кожній з двох дисциплін.

Успіхи Марини впродовж сезону дозволили їй кваліфікуватися одразу до двох фіналів Діамантової ліги-2023. В Юджині стрибунка претендувала на свій дебютний чемпіонський титул у серії, але врешті не вийде до сектору.

У фіналі в Юджині Бех-Романчук не зможе стрибати за станом здоров'я. Спортсменка відтак відмовилася від участі незадовго до старту змагань.

Хто представлятиме Україну в фіналі

За відсутності Бех-Романчук збірна матиме в Юджині шістьох представників. Найбільший склад Україна матиме в стрибках у висоту серед жінок — трьох спортсменок (Ярослава Магучіх, Ірина Геращенко та Юлія Левченко).

У чоловічих стрибках у висоту до сектору вийде Андрій Проценко. А в бігу на 400 метрів з бар'єрами серед жінок змагатимуться Анна Рижикова та Вікторія Ткачук.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW