Недалеко від Бахмута пошуковий загін зі Слов’янська знайшов близько 60 тілПошуковий загін "Плацдарм" виявив близько 60 тіл під Кліщівкою на Бахмутському напрямку.

Кліщівка знаходиться недалеко від Бахмуту, там вже більше року йдуть бої. Ще донедавна село було окуповане, потім - звільнене українськими військовими. Тому тіл на цій ділянці багато, як українських військових так і російських солдат.

Про це йдеться у відео "Новини Донбаса" на Ютуб.

Зазначається, що більшість тіл обгорілі та пошкоджені. Часто від людей залишилися лише кістки, тому ідентифікувати їх вкрай важко.

Інколи пошуковий загін знаходить при загиблих документи, картки, блокноти, нашивки чи навіть гроші - це допомагає встановити особистість та громадянство солдата.

"Після огляду кожному тілу дають особистий номер. потім їх відправляють у морг та встановлюють особистість. Якщо це російський військовий його намагаються обміняти на українського полеглого воїна", - розповідають журналісти.

Зазначається, що таким чином, нещодавно вдалося повернули в Україну тіла 84 солдат.

"Наше завдання зібрати всі тіл. Це і військові ЗСУ і військові РФ і цивільні. Ми не розділяємо тіла на "ті або інші" ми забираємо всіх потім вже розбираємося", - розповів керівник пошукової групи "Плацдарм" Олексій Юков.

Він додав, що на місцях де знаходять тіла забирають повністю все - це й особисті речі, рюкзаки, на яких можуть бути позивні чи, навіть, бронежилети.

У районі Кліщівки пошукова група працює вже біля двох місяців. За цей час з цього напрямку забрали близько 300 тіл. Тіла шукають від ранку до вечора у лісопосадках, полях та зруйнованих будинках.

Часто пошукова операція ускладнюється ворожими обстрілами.

Олексій Юков розповів, що за роботою пошукового загону постійно слідкують ворожі дрони, які корегують обстріли. 

"Коли над тобою висять дрони, по тобі б'ють "Ланцетами", мінометами, АГСами - всім, що є. Було декілька моментів, коли ми не могли декілька годин вилізти з окопів", - пригадує Юков.

Часто "Плацдарм" знаходить лиш невеликі фрагменти тіл. Це можуть бути як українські так і російські військові.

Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)

Слідкуйте за нами в Instagram

Та телеграм: https://t.me/news6262AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW