На Львівщину прибули 20 собак від "Фонду Говарда Баффета" для кінологів Нацполіції, - ФОТО, ВІДЕОСьогодні, 11 вересня, до Львова прибула третя партія службових собак з країн Європи за ініціативи «Фонду Говарда Баффета».

Про це повідомляє Поліція Львівської області.

Відтак, кінологічні центри поліції Волинської, Івано-Франківської, Миколаївської, Рівненської, Херсонської, Чернігівської та Кіровоградської областей поповнятьсясобаками породи «німецька вівчарка» та «малінуа» (бельгійська вівчарка) віком від одного року.

Усі цуценята пройшли базовий курс дресирування. У подальшому на них чекає спеціальне навчання, після чого собаки допомагатимуть у проведенні розмінувань, пошуку вибухових та наркотичних речовин, а також виконанні інших завдань на деокупованих територіях.

Окрім собак, поліцейські кінологи також отримали необхідні аксесуари для догляду за ними, корми, амуніцію, навчальне та тренувальне обладнання тощо.

«Від імені нашої служби хочу щиро подякувати нашим закордонним партнерам за допомогу та підтримку в цей важкий для України час», - зазначила начальник Відділу організації кінологічної діяльності Національної поліції України підполковник поліції Світлана Коломієць.

Загалом, у рамках цієї ініціативи українські правоохоронці повинні отримати 100 службових собак з різних країн Європи. Перші дві партії прибули до України 31 липня та 21 серпня.

Читайте також: Погода у Львові на тиждень: холоднішає, починають збиратися дощі.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW