Суд на черговим зрадником: житель Миколаївщини, під час тимчасової окупації, всіляко допомагав російському агресоруНа Миколаївщині судитимуть голову фермерського господарства, який допомагав російській владі під час окупації частини області.

У прокуратурі пишуть, що до суду скеровано  обвинувальний акт стосовно 61-річного мешканця Баштанського району Миколаївської області за фактом колабораційної діяльності (ч. 4 ст. 111-1 КК України). 

Слідством встановлено, що обвинувачений під час тимчасової окупації Баштанського району добровільно перейшов на бік ворога. він передав у розпорядження окупаційній владі та військовослужбовцям рф господарські споруди фермерського господарства, засновником та головою якого був, а також прилеглу земельну ділянку на території свого домогосподарства для розміщення особового складу військових рф, зберігання їх майна та транспортних закладів, у тому числі викрадених у місцевих мешканців. 

Також він забезпечував окупантів   продуктами харчування, водою, дровами та паливом, у зв’язку з чим мав привілеї перед іншими місцевими мешканцями та міг безперешкодно пересуватися та  продовжувати здійснювати свою підприємницьку діяльність. 

Нагадаємо, що на Миколаївщині чоловікові загрожує до 12 років в'язниці за допомогу російським окупантам в катуванні цивільних.

▪️Спеціальне досудове розслідування здійснювалося СБУ в Миколаївській області. 

▪️Обвинувачений перебуває у розшуку. 

?Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW