Застосунок від Google для незрячих на базі штучного інтелекту став доступний українськоюLookout – застосунок на базі штучного інтелекту, що допомагає людям з вадами зору. У ньому з'явилися нові можливості для українських користувачів.

Google розширює підтримку застосунку Lookout для Android на 11 нових мов, серед яких є українська. Це допоможе більшій кількості людей з вадами зору займатися щоденними справами швидше та ефективніше, - повідомляється в офіційному блозі Google.

Що таке Lookout?

Це застосунок на базі штучного інтелекту, створений спеціально для людей з вадами зору. Він допомагає користувачам проще виконувати щоденні завдання, такі як сортування пошти або прочитання рецептів.

Застосунок від Google для незрячих на базі штучного інтелекту став доступний українською, фото-1

Як користуватися застосунком?

Lookout має три режими: режим тексту, режим документа та режим дослідження.

У режимі тексту користувачі можуть прочитати невелику кількість тексту вголос, наприклад, при сортуванні візиток або листів.

У режимі документа можна зробити знімок та озвучити цілу сторінку тексту в текстовому форматі або в Google Документах.

Режим дослідження використовує комп'ютерний зір для ідентифікації об'єктів навколо вас. Це корисно, якщо ви потрапили в незнайоме місце й хочете знати, що саме є навколо вас, наприклад, меблі або домашній улюбленець.

Застосунок від Google для незрячих на базі штучного інтелекту став доступний українською, фото-2

Як користуватися українською мовою?

Застосунок доступний українською мовою, що є важливим кроком для жителів України з вадами зору. Користувачі можуть скористатися усіма режимами застосунку, комфортно перекладаючи інформацію на українську мову.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW