росія виробляє озброєння та одразу передає військовим силам для атак по УкраїніОзброєння, що випускається на підприємствах рф, відразу передається в російські війська і застосовується по території України.

Про це заявив заступник начальника Головного управління розвідки Міноборони України Вадим Скибицький, передає Інтерфакс-Україна. 

- Оборонно-промисловий комплекс рф сьогодні намагається наростити свої зусилля щодо випуску, як вони називають, високотехнологічних видів озброєння. І ми бачимо, що ті ж удари, які зараз завдаються, особливо починаючи з травня місяця, те, що випускається на їхніх підприємствах, одразу йде у війська, і одразу застосовується по нашій державі, - сказав Скибицький.

Як приклад, Вадим Скибицький навів завданий росіянами удар по Кривому Розі травні, зазначивши, що ракети були випущені у квітні.

У розвідці наголосили, що для припинення російських атак необхідно нейтралізувати випуск такої продукції, яка застосовується для військових цілей.

За його словами, рф мобілізували 310 тисяч військовослужбовців, котрі “влилися” у збройні сили.

- Чому складно проводити зараз якісь наступальні, контрнаступальні операції та дії, тому що сучасні безпілотні літальні апарати дозволяють дуже швидко знімати всю інформацію. Колона танків – дві-три хвилини та інформація про переміщення колони танків буде вже в артилерійському підрозділі. Дві-три хвилини – і вже буде готовий до завдання удару. Таким чином, протягом десяти хвилин приймається рішення та завдають ударів. Лінійка безпілотних літальних апаратів дуже велика, і жоден з підрозділів не йде на полі бою, якщо він не має свого БПЛА. Один дрон може вивести з ладу обладнання, яке коштує мільйони доларів, - додав представник ГУР.

Нагадаємо, 8 вересня росіяни атакували Україну понад 120 разів за добу.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW