У межах екологічної акції в Кам'янському прибрали "Вороній острів"Учора, 8 вересня, мер Кам'янського Андрій Білоусов долучився до чергової акції з прибирання зон відпочинку, організованої департаментом екології та природних ресурсів. Разом з представниками ПП «Бджола», Центром молодіжних ініціатив, Молодіжною радою, Фондом розвитку, товариством Червоного Хреста та студентами з кафедри екології ДДТУ у місті прибирали так званий «Вороній острів» на Єлизаветівському котловані.

Міський голова наголосив, що «Вороній Острів» - єдина територія на Єлизаветівському котловані, яка належить місту Кам’янське. І у порівнянні з іншими місцями берегової лінії навколо блакитних озер тут немає жодного паркану чи шлагбаума.

Територія абсолютно вільна та доступна для всіх відпочивальників: мешканців міста, району, прилеглих населених пунктів, всіх охочих. Головне, щоб люди прибирали після себе сміття, якого ми зібрали чимало за час проведення сьогоднішньої акції. Дякую всім, хто допомагав. Дякую тим відпочивальникам, які дотримуються санітарних норм та забирають сміття із собою після відпочинку. Разом – робимо місто чистішим та кращим! - написав Андрій Білоусов.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW