Потужний землетрус у Марокко забрав життя понад 600 людейВнаслідок землетрусу, що стався в Марокко ввечері п’ятниці, загинуло понад 600 людей.

Як повідомляє CNN з посиланням на державне телебачення, магнітуда землетрусу склала 6,8 балів. У Геофізичному центрі Марокко оцінили магнітуду підземних поштовхів в 7,2. Його епіцентр знаходився в районі гірського хребета Високий Атлас - за 72 кілометри на південний захід від Марракеша, міста з населенням близько 840 000 людей і популярного туристичного місця.

За даними Геологічної служби США, цей землетрус був найсильнішим у цій частині північноафриканської країни за понад 120 років.

За даними Міністерства внутрішніх справ, в результаті землетрусу загинули щонайменше 632 людини, 13 - у Марракеші, а 290 - у сусідній провінції Аль-Хауз.  329 людей отримали поранення.

В українському Міністерстві закордонних справ уточнюють, чи є українці серед постраждалих від землетрусу. Президент України Володимир Зеленський вже висловив свої співчуття постраждалим. 

Потужний землетрус у Марокко забрав життя понад 600 людей (фото, відео), фото-1

Getty Images

Потужний землетрус у Марокко забрав життя понад 600 людей (фото, відео), фото-2Потужний землетрус у Марокко забрав життя понад 600 людей (фото, відео), фото-3

Reuters

Потужний землетрус у Марокко забрав життя понад 600 людей (фото, відео), фото-4

Getty ImagesAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW