Обіцяв за 20 тисяч гривень евакуювати з окупованої території: приречені люди стали жертвами шахрая 22-річниц чоловік, який за 20 тис. гривень обіцяв евакуювати людину з тимчасово окупованого Маріуполя, однак обіцянки не виконав. Зловмисника засуджено до трьох років позбавлення волі.

Про це повідомляє Київська міська прокуратура.

Прокурором Голосіївської окружної прокуратури м. Києва судом оголошено обвинувальний вирок 22-річному чоловіку за фактом заволодіння чужими грошовими коштами шляхом зловживання довірою, з використанням електронно-обчислювальної техніки (ч. 3 ст. 190 КК України).

У суді було доведено, що обвинувачений вводив в оману людей під приводом надання послуг з евакуації громадян з місць бойових дій. У травні 2022 року він протягом тривалого часу листувався з дівчиною, яка хотіла вивезти свою матір з тимчасово окупованого Маріуполя.

"За винагороду у 20 тис. гривень обвинувачений пообіцяв евакуювати родичку потерпілої у безпечне місце. Проте, отримавши на банківську карту кошти, жодних дій щодо евакуації жінки не здійснив, а гроші привласнив", - йдеться у повідомленні.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW