Житомир: програма розвитку ООН спільно з Європейським Союзом розпочали відновлювальні роботи в ліцеї № 26, — ВІДЕОПрограма розвитку ООН (UNDP) в Україні спільно з Європейським Союзом розпочали реалізацію проєкту «ECHO4SCHOOLS-UA» у Житомирській області.

Про це повідомляє Житомирська ОВА.

Проєкт спрямований на реконструкції та покупки необхідного обладнання для 100 навчальних закладів (90 шкіл і 32 садочки) в 10 областях держави, зокрема, 31 школа по Житомирській області.

Наразі ПРООН розпочала роботи над відновленням 9 навчальних закладів, один з яких є ліцей № 26 у Житомирі.

Відновлення ліцею №26 планується реалізовувати за принципом “Build Back Better” (відбудувати краще, аніж було). Однією з ключових складових є будівельні роботи, які призначені створити комфортні умови для навчання. Планується відремонтувати пошкоджене вимощення навколо будівлі, а також усунути локальні пошкодження стін і перегородок.

З огляду на наближення осені та погіршення погодних умов, будівельна компанія працює в авральному режимі для заміни пошкоджених балок покриття й старої покрівлі на металеву профільовану, площею майже 2600 кв. м. Покрівля є важливим аспектом забезпечення комфорту для учнів та персоналу ліцею.

У межах проєкту також планується заміна старої водостічної системи на сучасну, що дозволить підтримувати будівлю у належному стані.

Однією з останніх ініціатив є заміна всіх дерев’яних вікон на сучасні енергоефективні. Це сприятиме збереженню енергії та створенню затишного навчального середовища для учнів.

Представники Програми розвитку ООН оглянули процес будівництва та відновлення ліцею і висловили позитивне враження від продуктивної роботи.

Детальніше у сюжеті.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW