В Закарпатті не пустили через кордон угорську пропагандистку, яка розповсюджувала антиукраїнські фейкиСьогодні в одному з пунктів пропуску на Закарпатті авторці фейків про «сотні тіл українських військових у рефрижераторах біля кордону Угорщини» повідомили про заборону в’їжджати в Україну. Про це у своєму телеграм-каналі повідомив Віталій Глагола.

“Мої джерела у правоохоронних органах повідомляють, що сьогодні в Україну не пропустили відому угорську пропагандистку, представницю угорського видання «Рestisrácok.hu» Анжелу Фюсі, яка публікувала фейки про «сотні тіл українських військових в рефрижераторах у декількох сотнях метрів від кордону з Угорщиною”, – йдеться в повідомленні.

Сьогодні зранку вона намагалася вчергове заїхати в Україну через пункт пропуску “Тиса”, для зйомок чергових фейкових сюжетів в інтересах роспропаганди, однак їй повідомили про заборону в’їжджати в Україну.

За це треба дякувати Службі безпеки України та пильним прикордонникам.

В грудні 2022 та впродовж січня 2023 років на сайті www.pestisrácok.hu були опубліковані провокаційні публікації, які ґрунтуються на звіті про відрядження до Закарпаття журналістки «Рestisrácok.hu» Анжели Фюсі.

У своєму псевдосюжеті вона писала: «сотні тіл українських військових зберігаються в рефрижераторах у декількох сотнях метрів від кордону з Угорщиною», а «українська влада здійснює масову мобілізацію етнічних угорців на Закарпатті, щоб заповнити значні втрати на полі бою».

Ці нічим не підтверджені «новини» згодом активно тиражувалися російськими ЗМІ.

В Закарпатті не пустили через кордон угорську пропагандистку, яка розповсюджувала антиукраїнські фейки, фото-1

Також читайте: На Закарпатті СБУ викрила священника УПЦ (МП) на пропаганді комуністичного режиму

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW