В Маріуполь прибула делегація «високопосадовців ДНР» у супроводі відомої колаборантки, - ВІДЕОВ окупованому Маріуполі «делегація високопосадовців ДНР» вирішувала, яким же має бути історичний центр міста. У складі делегації - Микола Циганов, так званий «міністр будівництва та ЖКГ ДНР»,  Дмитро Бердников, заступник так званого «голови уряду республіки», їхній охоронець та відома колаборантка Анастасія Ковальчук.

Анастасія Ковальчук стала відомою через те, що в коментарі 0629 розповіла, як допомагає окупантам проводити фільтрацію. Так би мовити, волонтерила на окупантів і не бачила нічого поганого в тому, що людей тримають тижнями у неволі. (Читайте про це тут: Маріупольчанка, яка до війни працювала в центрі стартапів в Маріуполі, стала волонтером фільтраційного табору в Нікольському)

До повномасштабної війни Анастасія Ковальчук працювапла в Центрі розвитку стартапів 1991, а зараз робить іншу кар’єру – прислуговує окупантам.

До речі, в Маріуполі ці пани оглядали стару частину зруйнованого ними Маріуполя і вирішували, яким вони хочуть його переробити.

 «За підсумками поїздки, адміністрації міста дано доручення оперативно та уважно актуалізувати перелік громадян, які мешкають у центральній частині, чиє житло постраждало під час бойових дій» - йдеться у повідомленні проросійських Телеграм-каналів про цей візит.

Тобто через півтори роки після початку окупації росіяни і колаборанти нарешті вирішили дізнатися, скільки мешканців центра міста вони вбили, скільки виїхали, а кільки залишаються і чекають, коли ж окупанти їм відремонтують будинки.

До речі, ось відео, яке зналяи маріупольці спеціально для 0629 про те, як насправді виглядає Старий Маріуполь.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW