Нові тарифи для клієнтів Ощадбанку: коли вони почнуть діяти та для яких картокОщадбанк анонсував деякі зміни тарифів для власників певних видів карток. Відомо, що нововведення набудуть чинності вже з 1 жовтня 2023 року. Повідомлення про зміни було опубліковано на сайті фінансової установи.

Повідомляється, що користувачі як основних, так і додаткових преміум-карток отримають можливість безоплатно знімати в зарубіжних банкоматах готівку безкоштовно. Без комісії можна буде зняти суму до 10 тисяч гривень (або еквівалент).

Зміни запроваджено для користувачів тарифних пакетів "Мій комфорт", "Мій рахунок", "Моя картка", і "Зарплатний". За зняття готівки на суму, що перевищує 10 тисяч гривень, стягуватиметься комісія.

Повідомляється також, що будуть змінені тарифи на переказ коштів через Ощад24, відділення банку, ІПТ і банкомати. Оновлені тарифи будуть введені на надання виписок за індивідуальним запитом та оформлення інших документів (довіреностей тощо).

Уся інформація про нові тарифи розміщена на сайті Ощадбанку, також з нею можна ознайомитися безпосередньо у відділеннях державного банку.

Нещодавно з'явилася інформація, що через воєнний стан Ощадбанк продовжив дію карток для внутрішньо переміщених осіб.

Тепер в Ощадбанку можна оформити картку для отримання грошової допомоги від держави за програмою е-Відновлення. Таку картку можна оформити онлайн, скориставшись мобільним додатком "Мобільний Ощад".AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW