Чи варто купувати електрокар: експерт розповів про подорожчання пального та попит на електромобіліВесь останній рік популярність електромобілів серед українців зростала, експерти прогнозують, що така тенденція спостерігатиметься і далі.

Портал Укравтопром, який регулярно ділиться актуальною інформацією про український автомобільний ринок, опублікував статистику купівлі електромобілів у нашій країні.

У повідомленні йдеться про те, що загалом у серпні українці придбали 3 841 електричне авто, і це більш ніж у 2,5 раза більше, ніж у серпні 2022 року. В останній місяць літа було куплено на 11% автомобілів більше, ніж у липні.

Із загального числа куплених авто 3 764 одиниць склали легкові автомобілі. Серед них 3080 з пробігом і 684 нових. Статистика купівлі нових електромобілів виглядає наступним чином:

  • Volkswagen ID.4 - 275;
  • Volkswagen ID.6 - 58;
  • Audi Q8 e-tron - 40;
  • Toyota BZ4X - 39;
  • Honda Е - 34.

В інтерв'ю кореспонденту УНІАН власник сервісу з викупу авто та автомобільний експерт Олег Новасов розповів, що попит на електричні автомобілі в нашій країні зростає через кілька чинників.

Перший - це, без сумніву, мода. Другий - великий вибір таких авто на американському ринку. І третій важливий фактор - мінімальна, а іноді й нульова вартість розмитнення.

Мінуси електрокарів

Одним із найсуттєвіших мінусів електрокарів українці вважають тривалість зарядки - вона становить від 200 хвилин до кількох годин. Проблемою також вважають малий запас ходу.

При цьому і водії, і експерти наголошують - їзда на електрокарі обходиться дешевше, ніж експлуатація авто з бензиновим або дизельним двигуном.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW