У Києві помер український вчений Ігор Козловський, який пережив російський полонНа 70 році життя у Києві помер відомий український вчений, релігієзнавець та письменник Ігор Козловський.

Про це повідомила Людмила Филиппович, співробітниця Інституту філософії імені Г.С. Сковороди НАНУ.

Досі не підписані на наш Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua»? Скоріше долучайтесь та читайте, щоб бути в курсі всіх подій та нічого не пропустити.

Сьогодні вночі через серцевий напад пішов від нас у засвіти Ігор Козловський, – написала Филиппович.

Як відомо, у 2016 році за свою проукраїнську позицію Козловський потрапив у полон до терористів з так званої «ДНР», де його катували. Тільки у грудні 2017 року його вдалося звільнити за обміном.

Основний напрямком його роботи була релігійна ситуація на окупованих територіях Донбасу. Також Ігор Козловський є автором понад 50 наукових книг та 200 статей.

Крім того, ми раніше писали про те, що оператор Дмитро Двойченков, який брав участь у Революції гідності та АТО на Сході, помер у Києві у віці 56 років.

Також розповідали, що у боях за Україну на Донеччині, 22 серпня, трагічно загинув депутат Київської міської ради, перший заступник командувача Української добровольчої армії Дмитра Яроша, командир загону «Південь» УДА у складі 28-ої ОМБр, полковник Сергій Ільницький (позивний «Сокіл»).AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW