Стане пустелею: частині України загрожують негативні наслідки через осушення Каховського водосховищаОсушення Каховського водосховища після підриву ГЕС може посилити тенденції опустелювання. За прогнозами екологів вони можуть торкнутися південних областей України.

Про це повідомив офіцер Головного управління протимінної діяльності цивільного захисту та екологічної безпеки Міноборони України Владислав Дудар, під час брифінгу.

За його словами, такі негативні прогнози кажуть про можливість все ж таки збільшення процесу аридизації Херсонської області. Більшість спеціалістів не схиляється до того, що ця територія стане пустелею, бо загальна кількість опадів у Херсонській області становить приблизно 400 міліметрів на рік, а пустелі тої ж Іспанії зазвичай мають приблизно опади у 200 міліметрів на рік.

Також він заявив, що через те, що екосистема Херсонської області в основному – антропогенна, то через відсутність ведення сільського господарства, осушення Каховського водосховища може вплинути негативно на процес опустелювання півдня України.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW