Жителька Чернігова після розмови з «оператором мобільного зв’язку» втратила понад 70 тис грнЧернігівські поліцейські попереджають про нову шахрайську схему. Шахраї представляються працівниками компаній мобільного зв’язку і випитують секретні дані й паролі з смс-повідомлень під приводом «підключення роумінгу» чи інших мобільних послуг.

Про це повідомляє Сектор комунікації поліції з Чернігівської області.

4 вересня до поліції звернулась 40-річна мешканка міста Чернігова, яка повідомила, що постраждала від шахрайських дій. Потерпілій зателефонувала невідома жінка, яка представилась «працівником компанії мобільного зв’язку». Незнайомка повідомила, що у зв’язку з пошкодженням їх мережі через бойові дії найближчим часом нібито погіршиться зв'язок, тому компанія пропонує переходити до інших операторів мобільного зв’язку. Для переходу до іншого оператора чернігівці потрібно було лише слідувати вказівкам невідомої та продиктувати одноразовий пароль який надійде в SMS-повідомленні. Що потерпіла і зробила. Після чого її номер мобільного телефону було заблоковано.

При відновлені сім-картки, потерпілій надійшли повідомлення про оформлення на її ім’я он-лайн кредитів. Зайшовши до мобільного додатку свого банку потерпіла, чернігівка виявила списання коштів з її кредитного рахунку на понад 70 тисяч гривень.

Зрозумівши, що її ошукали, жінка звернулась до поліції.

За цим фактом слідчий відкрив провадження за статтею 190 Кримінального кодексу України (шахрайство).

Поліція наполегливо рекомендує: ніколи не виконуйте вказівок незнайомих осіб. Якщо висувають умову, що для виконання певних дій потрібно повідомити одноразовий пароль з SMS-повідомлення — негайно завершуйте розмову. Це шахрай!


Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в 
INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW