Як платити за світло менше: перелік електроприладів, які варто вимикати з розетки на нічЩоб зменшити суми у рахунках за електроенергію, потрібно не тільки розумно витрачати електрику протягом дня, а й вимикати деякі прилади з розетки на ніч. Це дозволяє істотно заощаджувати, адже електроприлади, навіть якщо вони просто підключені до розетки, продовжують споживати дуже багато електрики.

Телевізор

Майже всі після перегляду телебачення просто вимикають телевізор пультом. Але все ж варто вимикати його і з розетки також, щоб він не споживав енергію. Для зручності можна придбати спеціальний подовжувач із кнопкою живлення.

Комп'ютер

Настільні комп'ютери обов'язково потрібно на ніч вимикати з розетки, оскільки вони споживають електроенергію навіть у вимкненому стані. Особливо це стосується старих моделей.

Зарядні пристрої для гаджетів

У багатьох людей зарядні пристрої завжди під'єднані до розетки для зручності. Але експерти радять витягувати їх з розеток після використання. Хоча вони і "тягнуть" мало енергії, але, враховуючи кількість годин і під'єднаних зарядок, економія може бути суттєвою.

Морозильна камера

Цей прилад споживає дуже багато електроенергії, тому для економії слід відключати його на ніч та знов включати вранці. За цей час продукти не встигнуть розморозитися, але електроенергію заощадите вдасться.

Бойлер

Навіть під час періоду "спокою" цей агрегат витрачає електроенергію, щоб підтримувати потрібну температуру води. Тому варто вимикати його, коли ви не користуєтесь гарячою водою та на ніч.

Обігрівач

Постійне використання обігрівача у холодну пору збільшує суми в платіжках майже на 50%. Тому варто використовувати його лише тоді, коли це дійсно необхідно, і виключати на ніч.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW