Вручення повісток у вересні 2023: кого з військовозобов'язаних можуть викликати до ТЦК повторноПід час щоденних патрулювань, які здійснюють співробітники ТЦК у публічних місцях, виконуючи мобілізаційний план, військовозобов'язаним чоловікам можуть вручати повістки. Насамперед це необхідно для того, щоб перевірити, чи стоїть людина на військовому обліку, чи має вона відстрочку, бронь.

Деякі з чоловіків можуть отримати повістку повторно. Насамперед це стосується осіб, яких на ВЛК визнали непридатними або обмежено придатними, в результаті чого їх не мобілізували.

Варто враховувати, що висновок комісії про стан здоров'я дійсний протягом року.

Підстави для повторного вручення повістки:

  • якщо минув рік після проходження ВЛК;
  • якщо є необхідність перевірки облікових даних;
  • якщо потрібно перевірити інформацію про заброньованого працівника;
  • якщо потрібно перевірити обставини відстрочки;
  • мобілізація особи до військової частини.

Крім того, активніше вручатимуть повістки для уточнення даних двом категоріям громадян. Про це розповіла речниця Черкаського ТЦК Аліна Кривошея. Вона зазначила, що це стосується тих, хто частіше уникає військового обліку. А саме, осіб, які з 24 лютого 2022 року ще не отримували повістки, та переселенців.

Це для людей, які з тих чи інших причин не з'явилися до територіальних центрів комплектування, щоб уточнити дані — можливо змінилося сімейне становище, кількість дітей, місце проживання. Також це стосується внутрішньо переміщених осіб, - пояснила Аліна Кривошея.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW