На Хмельниччині ще одна парафія перейшла до ПЦУНа Хмельниччині парафія Свято-Покровської парафії села Адамівка Хмельницького району вийшла з підпорядкування УПЦ (у єдності з МП) та приєдналася до Православної Церкви України.

Про це у Фейсбуці повідомляє Хмельницька єпархія ПЦУ.

«Православна Церква України на Хмельниччині поповнилася ще одним приходом. 1 вересня 2023 року в Єпархіальному управлінні Хмельницької єпархії єпископ Павло прийняв уповноважених громадою парафіян Свято-Покровського приходу села Адамівка Хмельницького району Хмельницької області», – йдеться у повідомленні.

Згідно з повідомленням, після проведення загальних зборів зазначена релігійна громада переважною більшістю голосів парафіян ухвалила рішення про вихід із підпорядкування Московському Патріархату та приєднання до Православної Церкви України.

Зазначається, що на прохання людей керівник Хмельницької єпархії – Єпископ Павло офіційно прийняв прихід до складу ПЦУ та засвідчив це відповідним документом.

Додамо, на Хмельниччині з 11 по 18 серпня 2023 року зареєстрували статути чотирьох релігійних громад Православної Церкви України, які раніше підпорядковувалися УПЦ Московського Патріархату. Загалом, починаючи з 2014 року, на Хмельниччині до ПЦУ перейшли понад 250 релігійних громад та 20 священиків УПЦ МП.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW