В Широківській громаді після реконструкції за 11 мільйонів гривень відновила роботу сімейна амбулаторіяУ Відрадному Широківської громади відновлено медичну установу.  Під час відбудови лікарі були вимушені працювати в одному з приміщень місцевого навчального закладу. Наразі фахівці готові розпочати роботу в сучасній клініці.

Про це повідомили в пресслужбі Запорізької ОВА, передає 061.

«Сьогодні відкриваємо амбулаторію загальної практики сімейної медицини. Заклад обладнано всім необхідним і відтепер місцеві мешканці зможуть швидко, комфортно та якісно отримувати всі послуги у сімейного лікаря», - зазначив очільник ЗОВА Юрій Малашко.

Амбулаторія повністю оснащена - є всі необхідні апарати та медичне обладнання, зручні кабінети й приймальні. Крім цього працівникам закладу надали ноутбуки та принтер, які допоможуть в роботі закладу.

«Нарешті лікарі можуть розміститися в своїх оновлених кабінетах. Окрім сімейних лікарів, у закладі будуть приймати й вузькі спеціалісти, які будуть виїжджати до амбулаторії. Незабаром тут облаштують кабінет реабілітації, а також розпочне роботу лабораторія», - розповіла директорка клініки Ірина Шкабарня.

Згідно з даними системи «Prozorro» на реконструкцію лікарні в період з 2020-2023 року було витрачено сумарно трохи більше 11,1 мільйона гривень.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Запорізька обласна лікарня замовила ремонтні роботи в головному корпусі за 7 мільйонів гривень.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW