«17 років ми терпіли сморід та бруд перед вікнами будинку»: у Полтаві по вул. Станіславського вимагають перенести сміттєві баки та облаштувати їх металевими щитами і козиркамиНа сайті Полтавської міської ради з'явилася петиція №711 про перенесення сміттєвих майданчиків по вул. Станіславського. Автор петиції - Гринько Сергій – зазначає, що мешканці обурені станом сміттєвих майданчиків і їх розташуванням перед вікнами будинку Станіславського 10.

«Будинок буквально обкладений з усіх боків сміттєвими майданчиками, якими користуються всі мешканці мікрорайону. 17 років ми терпіли сморід та бруд біля вікон. Сміттєві майданчики зараз перед 1 під'їздом, перед 7 під'їздом, перед 3 під'їздом (нещодавно ринок Станіславського встановив там свої баки на своїй території)», - йдеться в повідомленні.

Автор петиції закликає перенести сміттєві майданчики із запропонованих місць, замінити деякі пошкоджені баки на нові та облаштувати їх металевими щитами і козирками.

Поки що петицію підтримав лише 71 мешканець громади, тоді як для розгляду на комісії Полтавської міської ради вона має набрати 250 голосів. Проголосувати можна за ось цим посиланням.

Нагадаємо, чому в Полтаві погіршилася ситуація з вивезенням сміття.

Стежте за усіма новинами у нашому Telegram.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW