Цього тижня парламенту буде запропоновано ухвалити й кадрове рішення: замінити Резнікова та Умєрова, - ПрезидентПрезидент України Володимир Зеленський під час свого традиційного вечірнього звернення до українців заявив про намір замінити Олексія Резнікова на посаді міністра оборони. Замість Резнікова Глава Держави внесе кандидатуру Рустема Умєрова.

Як повідомляє сайт 0564.ua, про це заявив Президент України Володимир Зеленський у вечірньому зверненні 3 вересня.  

"Цього тижня парламенту буде запропоновано ухвалити й кадрове рішення. Хочу окреслити це зараз. Я вирішив провести заміну міністра оборони України. Олексій Резніков пройшов ці більш ніж 550 днів повномасштабної війни. Вважаю, що Міністерство потребує нових підходів та інших форматів взаємодії як із військовими, так і з суспільством в цілому. Зараз очолити Міністерство має Рустем Умєров. Верховна Рада України добре знає цю людину, і пан Умєров не потребує додаткових представлень. Очікую від парламенту підтримки цієї кандидатури", - сказав Володимир Зеленський.

Читайте також: Скандал з куртками для військових: журналісти встановили, що одним із власників турецької компанії, яка отримала 30 млн доларів від Міноборони, був племінник нардепа, - ВІДЕО.

Слідкуйте за новинами в Telegram. 

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook. 

Читайте нас на Google News.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW