При якому розмірі заборгованості за комуналку українців можуть позбавити права на субсидію



Житлова субсидія є важливим соціальним заходом, який допомагає громадянам України з низькими доходами здійснювати оплату житлово-комунальних послуг і забезпечує доступ до комфортних умов проживання. Однак, важливо мати на увазі, що в разі наявності заборгованості, призначення субсидії може бути скасоване.

Коли можуть відмовити в призначенні субсидії

Як повідомляє Міністерство соціальної політики України, заборгованість, яка перевищує 40 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а це зараз еквівалентно 680 гривням, і є простроченою на понад три місяці, може призвести до призупинення призначення субсидії.

Щоб вирішити цю ситуацію, громадянам необхідно укласти договір про реструктуризацію боргу з надавачем комунальних послуг. Копію цього договору необхідно потім додати до заяви на призначення субсидії.

Важливо пам'ятати, що у разі наявності заборгованості, субсидія не призначається лише на ті комунальні послуги, за якими є ця заборгованість. Тобто, якщо прострочена лише оплата газу, то пільга може бути призначена на інші послуги, наприклад, водопостачання або електроенергію.



AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW