На Хмельниччині викрили схему заволодіння зерном на майже 23 млн грн: двоє підозрюванихНа Хмельниччині колишнього директора дежпідприємства "Проскурівка" та керівника приватної фірми підозрюють у розкраданні державної пшениці на майже 23 млн грн

Про це повідомили у Національному антикорупційному бюро, передає 0382.

"У період з липня по серпень 2018 року вказані особи заволоділи зерном пшениці озимої та ярої загальною вагою понад 5 тис. тонн, яка була власністю ДП. Згодом збіжжя вивезли на елеватори та реалізували іншим суб’єктам господарської діяльності", – йдеться у повідомленні.

Для приховування злочину підозрювані уклали фіктивні договори, за якими держпідприємство нібито передало зерно приватному підприємству на зберігання. Сумарна вартість зерна, яким заволоділи співучасники злочину, становить близько 22,9 млн грн.

Колишній директор ДП "ДГ "Проскурівка" Миронівського інституту пшениці імені В.М. Ремесла Національної академії аграрних наук України отримав підозри за ч.5 ст. 191 ККУ (привласнення майна у особливо великих розмірах) та ч.1 ст. 366 ККУ (службове підроблення). Інший підозрюваний, директор приватної фірми, отримав підозри за ч.3 ст. 27 та ч.5 ст. 191 ККУ (привласнення майна), ч.1 ст. 366 ККУ (службове підроблення) та ч.2 ст. 209 ККУ (легалізація доходів, отриманих злочинним шляхом).

Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжного заходу.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW