На Рівненщині 27-річний молодик до смерті побив 60-річну жінкуУ Дубенському районі розслідується смертельне побиття жительки, яка померла після конфлікту зі своїм знайомим.

За інформацією від поліції, ситуація розвивалася наступним чином:

31 серпня о 14:25 35-річний житель села Лішня звернувся до поліції і повідомив, що його 60-річна тітка, з якою вони проживали разом, померла, він також зазначив, що напередодні її побили.

Попередньо відомо, що 30 серпня близько 17:00 60-річна жінка зустріла свого 27-річного знайомого та попросила цигарку. Під час розмови між ними виник конфлікт, який призвів до того, що чоловік завдав тілесні ушкодження жінці.

Потерпілу доставили до лікарні, але вона відмовилась від повного обстеження та госпіталізації. Наступного дня вона померла. За лікарським свідоцтвом, смерть жінки настала внаслідок закритої внутрішньо-черепної травми та мозкової гематоми.

Наразі ж слідчі ВП № 2 (смт Млинів) розпочали досудове розслідування за частиною 2 статті 121 Кримінального кодексу України щодо умисного тяжкого тілесного ушкодження, що призвело до смерті потерпілої. Також розглядається питання щодо повідомлення 27-річному жителю села Вербень про підозру.

Відомо, що цей чоловік і раніше привертав увагу правоохоронців через адміністративні правопорушення.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW